Samac, dual-faza-izolator vlakana optičke Laser povodom mašina cena koristi Fiber Optic Diode pulsirale proizvoda i

Samac, dual-faza-izolator vlakana optičke Laser povodom mašina cena koristi Fiber Optic Diode pulsirale proizvoda i

Pojedinačni fazu izolator 1. opis: jedna faza izolator je vrsta optičke pasivne uređaj

Function

Jednu scenuIzolator

1Opis

Jedna faza izolator je vrsta optičke pasivne uređaj, njegova osnovna funkcija je da shvatim pozitivan transfer optički signal, i inhibirati obrnuti svetlo.

2Funkcije

Nisko unešeno

visoka izolacija

Visoki povratne gubitak

Nisko PDL

3Aplikacije

EDFA

Sistem za testiranje optičkih vlakana

KDS sistem

Telekomunikacioni sistem

Bežična mreža

4Tehničke karakteristike

Parametar

Razredu P

Prvoklasan

Operacioni talasna(nm)

1310 ili 1550

Izolacija @ Passband (dB)

≥40

≥38

Izolacija (dB)

≥32

≥30

Umetanje gubitak @ Passband (dB)

0.35

0.5

Unešeno (dB)

≤0.6

≤0.7

Povraćaj gubitak (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,2 (0,05 dostupan na zahtjev)

Operacioni talasna opsega (nm)

±15

Operativna temperatura))

-20 + 70

Za skladištenje temperatura))

-40 +85

Tip vlakana

Corning SMF-28

Dužina vlakana (m)

1 metar krajevima

PaketDimenzije (mm)

5.5×30

Predaje Power(mW)

300

Napomenewithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Nalog informacija:

ISO tip

Operacioni talasna

Razred

Tip vlakana

Dužina vlakana

Spajanja

SEKO =Jedan

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L bend

S = specijalni

P = razred P

= Klase

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = specijalni

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Opis

Dvojno faza izolator je vrsta optičke komponente, njegova osnovna funkcija je da shvatim pozitivan transfer optički signal, i inhibirati obrnuti svetlo.

2Tehničke karakteristike

Parametar

Razredu P

Prvoklasan

Operacioni talasna(nm)

1310 ili 1550

Izolacija @ Passband (dB)

≥55

≥53

Izolacija (dB)

≥46

≥45

Umetanje gubitak @ Passband (dB)

0.5

0.6

Unešeno (dB)

≤0.8

≤0.8

Povraćaj gubitak (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0,05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,1 (0,05 dostupan na zahtjev)

Operacioni talasna opsega (nm)

±30

Operativna temperatura))

-20 + 70

Za skladištenje temperatura))

-40 +85

Tip vlakana

Corning SMF-28

Dužina vlakana (m)

1 metar krajevima

PaketDimenzije (mm)

5.5×30

Predaje Power(mW)

300

Napomenewithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Nalog informacija:

ISO tip

Operacioni talasna

Razred

Tip vlakana

Dužina vlakana

Spajanja

SIU =Sa dvojnim

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L bend

S = specijalni

P = razred P

= Klase

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = specijalni

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od samac, dual-faza-izolator vlakna optičke laserske povodom mašina cena i polovnih fiber optic diodu pulsirale proizvoda za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: samac, dual-faza-izolator vlakna optičke laserske povodom mašina cena i polovnih fiber optic diodu pulsirale proizvoda proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop