Polarizacija-održavanje optičkih Koaksijalni elektronski širokog ferita CIRKULACIONE izolacije mikrotalasnu

Polarizacija-održavanje optičkih Koaksijalni elektronski širokog ferita CIRKULACIONE izolacije mikrotalasnu

Sopofiber' polarizacije održavanje optičkih CIRKULACIONE koristi patentirani dizajni i metal vezivanje mikro OPTIKA ambalaže.

Function

Sopofiber'polarizationmaintainingopticalcirculatorutilizesproprietarydesignsandmetalbondingmicroopticspackaging.

Itprovideslowinsertionloss, broadbandhighisolation, highextinctionratio, excellenttemperaturestabilityandopticalpathepoxyfree. Itcanbeusedforwavelengthadd i otpuštanje, dispersioncompensationandEDFAapplications.

Funkcije

LowInsertionLoss

Opsega, HighIsolation

HighExtinctionRatio

CompactIn-LinePackage

HighStabilityandReliability

EpoxyFreeOpticalPath

Aplikacije

FiberopticAmplifiers

MetroAreaNetwork

WavelengthAdd i otpuštanje

DispersionCompensation

Bi-DiectionCommunication

PerformanceSpecifications

Parametar

Adogradnju proizvoda

Konfiguracija

Port1toPort2toPort3

OperatingWavelength(nm)

1310±30or1550±30

InsertionLoss(dB)

Tipičan

0.8

Maksimum

1.0

TypicalIsolation(dB)

50

MinimumIsolation(dB)

40

ExtinctionRatio(dB)

18

CrossTalk(dB)

≥50

ReturnLoss(dB)

≥50

PowerHanding(mW)

300

Polarizationaxis

BothSlowandFastaxis

(OperatingTemperature))

-5~+75

StorageTemperature()

-40~+85

FiberType

PMPandaFiber

PackageDimensions(mm)

Φ5.5xL50(L35forFtype)

Napomena:

1.ThePMfiberandtheconnectorkeyarealignedtotheslowaxis.

2.ForDevicewithconnectors,insertionlosswillbe0.3dBhigher,returnlosswillbe5dBlower, extinctionlosswillbe2dBlower.

3.Theabovespecificationsarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

PMOC

X

XX

X

X

X

XX


Priključak

Talasna

Razred

PigtailType

FiberLength

U / outConnector

3 = 3Port

13 = 1310nm

15 = 1550nm

P = adogradnju proizvoda

1 = 250umBareFiber

2 = 400umBareFiber

3 = 900umLooseTube

1 = 0,75 m

2 = 1 m

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} je poznat kao jedan od najvećih proizvođača polarizacije održavanja optički Koaksijalni elektronski širokog ferita CIRKULACIONE izolacije mikrotalasnu za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: polarizacija-održavanje optičkih Koaksijalni elektronski širokog ferita CIRKULACIONE izolacije mikrotalasnu proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop