Optičko vlakno žica Bandpass Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm dogovore FS-FWDM-1550-BPF alatke

Optičko vlakno žica Bandpass Ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm dogovore FS-FWDM-1550-BPF alatke

Dodaj FTTH/FTTx 1310nm odbijati 1550nm FWDM Filter WDM FTTX Filter WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojaиivaиa

Function

FTTH/FTTx prolaza 1310nm odražavaju 1550nm FWDM Filter WDM

FTTX Filter WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojaиivaиa, WDM mrežama i fiber OPTIKA instrumentacije zasniva se na tankom filmu Filter (TFF) tehnologije. Uređaj spaja ili razdvaja svetlo na različite talasne u talasna širok opseg. Bilo da proširenje kapaciteta u jednoj vlakno da ostvari dvosmernu komunikaciju, tako da je u širokoj upotrebi u optičke mreže nadogradnje i proširenja, ili da uvede novi sveobuhvatni posao itd.

Sopofiber pruža zasnovane na filter talasna division multiplexing (WDM) filter uređaji koje su prilagođene za određenu frekvenciju bendovi za svoje specijalne namene. Kao što možda znate, GEPON samom sistemu radi 1310/1490, tako na CATV signala ovde se isporučuje gotovo ista vlakna koristeći 1550nm, a FWDM je mesto gde sve ove getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Detalji stavke

Kanal za prolaz (prenos): kanal 1310nmReflection: 1550nmHigh izolacija, pouzdanost i kanal isolationLow unešeno i odličan životne sredine reliabilityRoHS Compliant

Tip paketa

Čelične cevi paket za golim 250um vlakna i 900um vlakana
ABS okvir za 900um, 2.0mm i 3.0mm vlakana
Napomena: 250um golo vlakno je finne biti opremljena modernom tehnikom spajanja

Napustiš mehaničko crtanje

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Aplikacija

Za naručivanje

Artikla

Talasna

Tip vlakana

Tip paketa

Spajanja

Dužina vlakana

FTTX Filter WDM

Šifra

TX:Transmission frekvenciju range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Čelična cijev

ABS kutiju

LGX kasetu

1u Rack Mount

Niko nije

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Druge

1m
2m

RX: odraz talasna range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Dodaj mi FTTH/FTTx 1310nm odbijati 1490nm andamp; 1550nm FWDM Filter WDM

Detalji stavke

Kanal za prolaz (prenos): kanal 1310nmReflection: 1490nm i 1550nmHigh izolaciju, pouzdanost i kanal isolationLow umetanja gubitak i odličan životne sredine reliabilityRoHS Compliant


Napustiš mehaničko crtanje

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Aplikacija

Za naručivanje

Artikla

Talasna

Tip vlakana

Tip paketa

Spajanja

Dužina vlakana

FTTX Filter WDM

Šifra

TX:Transmission frekvenciju range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Čelična cijev

ABS kutiju

LGX kasetu

1u Rack Mount

Niko nije

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Druge

1m
2m

RX: odraz talasna range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm

Optičko vlakno Bandpass Filter(BPF) WDM FTTX 1550nm FS-FWDM-1550-BPF

Optički filter je instrument koji se koristi za odabir talasna, koje možete da izaberete potrebne talasne iz velikog broja talasne i odbaci je dodatak talasne. To možete koristiti u selekciji talasna, buka filter od optički pojačalu, steći glasnosti, optički multiplexing / demultiplexing.

Nam FTTX Filter(BPF) WDM u Bandpass optičko vlakno optički 1550nm FS-FWDM-1550-BPF na osnovu dokazano tanki film filter tehnologija. Ovaj BPF je rasprostranjena u fiber optički komunikacionog sistema i EDFA gde su potrebne ravne i široke operacionom bendova.

Ključne karakteristike

Široke posluju bandHigh kanal isolationHigh stabilnosti i reliabilityLength: 1MFiber prečnik: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplikacije

EDFAWDM systemsCATV

Specifikacija

Parametar
Tip

BPF-1 * 1-T1550±20

Operacioni talasna (nm)

1460~1620

Prenos bend talasna (nm)

1550±20

Odraz bend talasna (nm)

1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620

Prenos unešeno (dB)

≤0.6

Prenos kanal izolacije

≥20

@ 1460 ~ 1515andamp; 1585 ~ 1620 (dB)

Spljoštenost kanala (dB)

≤0.3

Povraćaj gubitak (dB)

≥50

PDL (dB)

≤0.1

Talasna termalnu stabilnost (nm/℃)

≤0.003

Umetanje gubitak termalnu stabilnost (dB / ℃)

≤0.005

Napajanje za rukovanje (mW)

≤500

Operativna temperatura (℃)

-5 ~ +70

Temperatura za skladištenje (℃)

-40 ~ +85

Tip vlakana

SMF-28e


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} je poznat kao jedan od najvećih proizvođača za optičko vlakno žica bandpass ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm bavi fs-fwdm-1550-bpf alatke za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: optičko vlakno žica bandpass ftthfttx 1310nm-1490nm-1550nm bavi fs-fwdm-1550-bpf alat proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop