Vlakno za Ethernet konvertor A10-100-1000 m Media konvertor i vlakana za Media Ethernet

Vlakno za Ethernet konvertor A10-100-1000 m Media konvertor i vlakana za Media Ethernet

Opis FM-3100 serija 10/100/1000 M Ethernet medija konvertor usvaja prebacivanja tehnologiju da ispuni medija konverzije.

Function

Opis
FM-3100 serija 10/100/1000 M Ethernet medija konvertor usvaja prebacivanja tehnologiju da ispuni medija konverzije. To u skladu sa IEEE802.3z i IEEE802.3ab standardima i podržava dva tipa medija mrežne veze: 10 /100/1000Base-T i 1000Base-Koriљжeni/LX. Inter će pretvoriti signala od 10/100/1000Base-T uvrnutu parovima sa optičke signale od 1000Base-Koriљжeni, kojim se proširuje prenos udaljenost mreže od 100 metara preko bakarne kablove na 220 miliona (vlakno Veličina: 62.5/125μm)/550m (vlakna Veličina: 50/125μm) putem fiber optičkih kablova. Ona podržava prenos u dvojnom vlakana sa više režima; singl režimu dvojno vlakana, jedan singl režimu vlakana.
Funkcije
• Pružanje podrške između konverziju između 10/100/1000Base-TX i 1000Base-Koriљжeni
• Pružanje podrške full-duplex i half-duplex performanse i osetio njegov auto
• Podrška unakrsni Automatska veza uvrnuta par interfejsa, olakšavajući instalacija i puštanje u rad sistema
• Pružanje podrške prenos dugi VLAN paketa
• Pružanje podrške kvalitet usluga (QoS) i osiguravanje prenos VoIP paketa
• Pružanje podrške STP da formira suvišnih mreže
Aplikacije
• 10/100/1000Mbps brzo mreže optičkih kablova Ethernet veze na daljinu prenosa

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Tehničke karakteristike

Režim pristupa

10/100/1000Mbps

Standardno

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-Koriљжeni/LX Gigabit thernet, IEEE802.1qVLAN,
IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d, koja se prostire drvo

Talasna

Mulitmode:850; Jedan-režim: 1310 / 1550nm

Udaljenost

Kategorija-5 twisted par: 100m
Vlakna: multi-50/125,62.5/125μm režimu (max udaljenost do (220 miliona ili 550 m)
Vlakna: singl-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm režimu (maksimalnu udaljenost do 20-80 km)

Priključak

Jedan RJ45 porta:
Za povezivanje STP/UTP kategorija-5 twisted parovima
Jedan optički priključak:
Multi mod, dvojno vlakana: SC (50, 62,5/125μm)
Jednom režimu, dvojno vlakna: SC ili FC (9/125μm)
Pojedinačni režim jedan vlakana: SC ili FC (9/125μm)

Konverzija sredstva

Konverzija medija

MAC adresa tabele

1K

Tampon zonom

256kbit

Kontrola toka

Potpuno obostrano: kontrola; toka
Pola duplex: straznji pritisak

Odlaganje

Skladište i prosleđivanje: 9.6μs; kroz rez: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 sati

LED indikator

Rashladnih (napajanje), FX VEZA (optički link akcije), TP LINK1000 (uvrnuta par link1000M)
TP LINK100 (uvrnutom par veza 100M), TP ACT (uvrnutom par paketa špedicija)

Napajanje strujom

DC5V 1A (eksterni), AC220V 0.5A / DC-48 (unutrašnja)

Potrošnja energije

5W

Operativna temperatura

-10 ~ 55ºC

Operativna vlažnost

5%~90%

Održavanje temperature

-40 ~ 70ºC

Održavanje vlažnosti

5% ~ 90% non-sazima

Dimenzije

Spoljni napajanje: 26mmx 70 mm x 95 mm
Unutrašnje napajanje: 30 mm x 110 mm x 140 miliona

Za naručivanje

Model

talasna

Vlakna

TX porta

Vlakno režim

TX snaga (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Udaljenost

FM-3100-02

850nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-17~-12

≤-20.0

550m

FM-3100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-8

≤-23.0

20km

FM-3100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3~-0

≤-25.0

40km

FM-3100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

andgt; 1

≤-27.0

80km

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-8~-3

≤-23.0

20km

FM-3101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-3~0

≤-23.0

40km

FM-3101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-3~0

≤-23.0

60km

FM-3101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-3~0

≤-23.0

60km

PDF
10-100-1000M-Media konvertor

Opis
FM-11 serija Ethernet medija konvertor može interconvert signala od 10Base-T i 100Base-TX twisted parove sa optičke signale od 100Base-FX. To proširuje mrežni prenos udaljenost od 100 metara preko bakarne kablove na 120km putem fiber optički kabl. To omogućava podatke za prenos u dve različite medijumi električnog i optičkih mreža tehnologijom podatke povežete L2 radnji i prosleđivanje, ili od strane onog od PHY L1 rez-kroz). Podržava prenos u multi-režim dvojno vlakana, singl režimu dvojno vlakana, jedan singl režimu vlakana.
Funkcije
• 0/100Mbps auto-osetio, olakšavajući mreže nadogradnje
• Ugrađeni efikasno prebacivanje između jezgra za sprovođenje kontrole toka i smanje emitovanje pakete
• Full-duplex i half-duplex performanse osetio auto
• Podrška unakrsni Automatska veza uvrnuta par interfejsa, olakšavajući instalacija i puštanje u rad sistema
• Pružanje podrške nisko-timelag prenos
• Pružanje podrške prenos dugi paketa se to1600 bajtova
• Pružanje podrške prenos dugi VLAN paketa
• Pružanje podrške kvalitet usluga (QoS), osiguravanje prenos VoIP paketa
• Pružanje podrške STP da formira suvišnih mreže
• Krajnje niskom potrošnjom (manje od 2s), tihu vatru, pouzdane i stabilne performanse i dug život

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Tehničke karakteristike

Režim pristupa

10/100Mbps

Standardno

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Talasna

Mulitmode:850 / 1310nm; Jedan-režim: 1310 / 1550nm (opcija)

Udaljenost

Kategorija-5 twisted par: 100m
Vlakna: multi-režim 50/125,62.5/125μm (maksimalnu udaljenost do 2 km do 5km)
Vlakna: singl-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm režimu (maksimalnu udaljenost do 20-120 km)

Priključak

Jedan RJ45 porta:
Za povezivanje STP/UTP kategorija-5 twisted parovima
Jedan optički priključak:
Multi mod, dvojno vlakana: SC ili ST (50, 62,5/125μm)
Jednom režimu, dvojno vlakna: SC ili FC (9/125μm)
Pojedinačni režim jedan vlakana: SC ili FC (9/125μm)

Konverzija sredstva

Konverzija medija, skladište-i-nadalje/rez-kroz

MAC adresa tabele

1K

Tampon zonom

1Mbit

Kontrola toka

Potpuno obostrano: kontrola; toka
Pola duplex: straznji pritisak

Odlaganje

Skladište i prosleđivanje: 9.6μs; kroz rez: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 sati

LED indikator

Rashladnih (napajanje); FX LINK/ACT (optički link/akcija)
FDX (FX punom obostrano), TP LINK/ACT (veza uvrnutu parovima/akcija)
TP 100 (100M brzina prenosa uvrnutu parova),
FX 100 (100M protok od optičkih vlakana)

Napajanje strujom

DC5V 1A (eksterni), AC220 0.5A / DC-48 (unutrašnja)

Potrošnja energije

andlt; 2s

Operativna temperatura

-10 ~ 55ºC

Operativna vlažnost

5%~90%

Održavanje temperature

-40 ~ 70ºC

Održavanje vlažnosti

5% ~ 90% non-sazima

Dimenzije

71mm (W) * 94mm (D) * 26 mm (H) (eksterni napajanje strujom)

Za naručivanje

Model

talasna

Vlakna

TX porta

Vlakno režim

TX snaga (dBm)

RX Sen.
(dBm)

Udaljenost

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

MM, Duplex

-22 -12

≤-30

2km

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-15 --8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8 -3

≤-37

40km

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-37

60km

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-8 -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

-3-0

≤-40

100km

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, Duplex

0-3

≤-40

120 kilometara

FM-1 101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-13 --8

≤-36

20km

FM-1 101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-13 --8

≤-36

20km

FM-1 101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-8 -3

≤-36

40km

FM-1 101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-8 -3

≤-36

40km

FM-1 101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-5 -3

≤-36

80km

FM-1 101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, DVOSMERNE

-5 -3

≤-36

80km

PDF
10-100M-Media konvertor

Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} je poznat kao jedan od najvećih proizvođača vlakana u ethernet konvertor a10-100-1000 m media konvertor i vlakna na medij ethernet za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: optičke ethernet konvertor a10-100-1000 m media konvertor i vlakna na proizvođače ethernet medija, fabrike, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop