Fiber Optic komutator bežične mreže dvojno 1 x 2 1x2t mehaničke optički i digitalni optički Audio Prekidaиka kutija

Fiber Optic komutator bežične mreže dvojno 1 x 2 1x2t mehaničke optički i digitalni optički Audio Prekidaиka kutija

SOPOfiber ' S serije prekidač povezuje optičkih kanala preusmeravanjem optički signal za dolazne u izabranom izlaznom vlakna

Function

SOPOfiber i #39; Prekidač S seriju povezuje optičkih kanala preusmeravanjem optički signal za dolazne u izabranom izlaznom vlakno. Ovo se postiže pomoću patent u vlasništvu konfiguracije: opto-mehanička i aktivirati putem signal za električna kontrola. Prekidač nudi jako visoka pouzdanost i brza promena brzine, kao i bidi performanse. Sopo} fiberoptic prekidači su ispunjeni prebacivanje rešenja za optičke mrežnim aplikacijama.

Funkcije


Aplikacije


Patente

  • Nepodudaranja niski troškovi

  • Nisko unešeno

  • Srednje kanal izolacije

  • Vrlo stabilan i pouzdan

  • Slobodan optički putanju epoksi

  • Pri sisanju ili koji nisu pri sisanju


  • Optički Netrwork zaštitu/vraćanje u prethodno stanje

  • Optički Signal proizvodnog postupka.

  • Može konfigurisati optički dodate i otpuštanje

  • Odašiljač i prijemnik zaštitu

  • Mrežni Test sisteme

  • Instrumentalizacija


  • Za patent

Tehničke karakteristike performansi


Parametar

Specifikacija

Kanal talasna1260nm to1360nm ili 1510nm da 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Unešeno

P razreda

Razred

P razreda

Razred

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Temperatura zavisne gubitak≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Talasna zavisne gubitak≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Polarizacija zavisne gubitak≤ 0.05dB
Kanal čuti razgovor≥ 55dB
Povraćaj gubitak≥ 55dB
Repeatability± 0.02dB
Prebacivanje brzina (Typ.)4ms
Radni napon5V
Trajnost (ciklusi)10 miliona.
Optički snaga500mW
Operativna temperatura0 do + 70 ° C
Temperatura za skladištenje-40 da +85 ° C
Tip vlakanaSMF-28
Dužina vlakana1.0m +/-0,1 m
Dimenzije paketaH paket: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V paket: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Elektro Pin konfiguracije


Optički PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Električni DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + senzor StatusNon-pri sisanju i LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 otvoreno


Za naručivanje


2MS

TTTTTTTTTTTT
Opcija
Operacioni talasna
Priključak
Razred
Konjski rep stil
FiberLength
/ Odsutnost spajanja

L= Pri sisanju
N= Non-pri sisanju

15= 1510 da 1610nm
13= 1260 da 1360nm
35= 1310 da 1550nm

0102= 1 x 2

P= P razreda
A= Razred

1= BareFiber
2
= 900um jaknu

1= 1.0m
2= 2.0m

0= Nijedan
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPaket

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoaizabrana

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Zaštitu, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Funkcije

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.epoxy-freeonOpticalPath

Pri sisanju 6.LatchingandNon

Aplikacije

1. OpticalNetwork

2.Protection/vraćanje u prethodno stanje

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd i otpuštanje

5 Transmitterandreceiverprotection

6 NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Parametar


FG - 1 × 2T

WavelengthRange

Nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Smetnje

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

HAR DVERA

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Repeatability

dB

≤±0.02

PowerSupply

V

3.0or5.0

Života

Puta

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimenzije

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Igle

Tip

PIN kôd

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

kanal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Pri sisanju

P1-P2

V +

ANDJELA

--

--

Otvorena

Zatvori

Zatvori

Otvorena

P1-P3

--

--

ANDJELA

V +

Zatvori

Otvorena

Otvorena

Zatvori

Pri sisanju non

P1-P2

V +

--

--

ANDJELA

Otvorena

Zatvori

Zatvori

Otvorena

P1-P3

--

--

--

--

Zatvori

Otvorena

Otvorena

Zatvori

OpticalRoute

Tehničke karakteristike

Napon

Struja

Otpor

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

Pri sisanju 5Vnon

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

Pri sisanju 3Vnon

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Režim

Talasna

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Spajanja

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = drugima

3 = 3V

5 = 5V

L = pri sisanju

N = Non-pri sisanju

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = drugima

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 mm

30 = 3.0 mm

X = drugima

1 = 1 m

2 = 1.5 m

X = drugima

0 = ništa

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = drugima


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} dobro je poznat kao jedan od najvećih proizvođača fiber optic komutator bežične mreže dvojno 1 x 2 1x2t mehaničke optički i digitalni optički audio prekidač za za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: fiber optic komutator bežične mreže dvojno 1 x 2 1x2t mehaničke optički i digitalni optički audio prekidač za proizvođače, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop