Fiber Optic lampu materijal Filter-wdm-fttx-1625nm obuku komunikacije kompanije prijemnik objektiv prikaza

Fiber Optic lampu materijal Filter-wdm-fttx-1625nm obuku komunikacije kompanije prijemnik objektiv prikaza

Optičko vlakno Filter WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 optički filter je instrument koji se koristi za odabir talasna

Function

Optičko vlakno Filter WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625

Optički filter je instrument koji se koristi za odabir talasna, koje možete da izaberete potrebne talasne iz velikog broja talasne i odbaci je dodatak talasne. To možete koristiti u selekciji talasna, buka filter od optički pojačalu, steći glasnosti, optički multiplexing / demultiplexing.

Optičkim vlaknima Filter WDM FTTX 1625nm FS-FWDM-1625 je napravio posebnu optičke komponente i napredne tehnologije, to možete dozvoliti duboko 1250-1590nm talasna proci Ali efikasno odražavaju talasna 1600-1670nm. Ovaj proizvod se uglavnom koristi u on-line testiranje optičkih vlakana. To je idealna komponenta 1625/1650nm optičko vlakno filtriranja.

Ključne karakteristike

Visoko svetlo transmittanceHigh isolationLow PDLEffect temperature je smallLength: 1MFiber prečnik: 0.9mmConnector: FC/UPC

Aplikacije

FTTX na liniji testingOTDR jauk module1625/1650nm filtera

Specifikacija

Parametri

Vrednost

Jedinica

Odraz talasna opseg

1600-1670

Nm

1625nm Transmittance

80-90

%

1650nm Transmittance

75-85

%

Prenos talasna opseg

1250-1590

Nm

1310nm izolacija

≥50

dB

1490nm izolaciju

≥45

dB

1550nm izolacija

≥38

dB

PDL

≤0.3

dB

Temperatura Shift faktor

≤2

%

Maks. Regulator snage

300

mW

Operacija temperatura

-25~+70

Temperatura za skladištenje

-40~+85

Tip optičkim vlaknima

SM Φ0.9

/

Spajanja

FC/APC ili FC/PC

/

Materijal od ljuske

SUS304

/


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} dobro je poznat kao jedan od najvećih proizvođača vlakna optičke lampu materijalne filter-wdm-fttx-1625nm obuku komunikacije kompanije prijemnik objektiv prikaza za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: vlakna optičke lampu materijalne filter-wdm-fttx-1625nm obuku komunikacije kompanija je prijemnik objektiv prikaza proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop