980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber Optic spajanja Mux Demux modul za poslovne mreže

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM Fiber Optic spajanja Mux Demux modul za poslovne mreže

Opis mikro-OPTIKA WDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže.

Function

Opis
Mikro-OPTIKA WDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. Pruža nisko unešeno, visoko kanal izolacija, niska temperatura osetljivost i epoksi slobodan optički putanju.
Funkcije
• Niska unešeno
• Visoko povratne gubitak
• Širok posluju talasna opseg
• Srednje kanal izolacije
• Visoka stabilnost i pouzdanost
• Epoksi-oslobodite na optički putanju
Aplikacije
• Sistema za Monitoring
• WDM mreža
• Predajnike i vlakana laseri
• Fiber optički pojačalu
• Vlakna optičke instrumente

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

MWDM-54

MWDM-59

Dodavanje kanala talasna opsega (nm)

1530~1565

1525~1600

Odražavaju talasna kanal (nm)

1450~1490

965~1000

Unešeno (dB)

Odražavaju kanal

≤0.5

≤0.7

Dodavanje kanala

≤0.6

≤0.9

Umetanje gubitak varijacija

andlt; 0,3

Izolacija @Add/Drop kanal

Odražavaju kanal

andgt; 15

andgt; 15

Dodavanje kanala

andgt; 25

andgt; 30

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije (ps)

andlt; 0,1

Usmerenost (dB) (unos da biste dodali, izlaz da baci, dodaje da baci

andgt; 50

Povraćaj gubitak (dB)

andgt; 55

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-10~+75

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~+85

Tip vlakana

Corning SMF-28e vlakana

Corning HI 1060 vlakno na uobičajene andamp; Odraz porta, SMF-28e vlakana u Passport

Paket Dimention

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje

MWDM

X

X

X

XX

Talasna

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

54 = 1550 prolaz/1480 odražavaju
59 = 1550 prolaz/980 odražavaju

1 = golim vlakana
2 = 900um oslobodi cijev

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = navesti

PDF
1480 980/1550/1550 filtriranje WDM

Sopofiberand #39; Mikro-optička WDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže.
Pruža nisko unešeno, visoko kanal izolacija, niska temperatura osetljivost i epoksi slobodan optički putanju.

PerformanceSpecifications

Parametar

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(DB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Izolacija

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0,005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt; 0,1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(DB)

andgt; 50

Returnloss(DB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

(OperatingTemperature))

-20~+80

(StorageTemperature))

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Talasna

FiberType

FiberLength

U / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = navesti



Tehničke karakteristike performansi

Parametar

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Prolaz bend talasna opsega (nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Odraz bend 1 talasna opsega (nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Odraz trake 2 talasna opsega (nm)

1540~1560

1480~1500

Unešeno (dB)

Odražavaju kanal

≤0.6

Dodavanje kanala

≤0.8

Dodaj bend Rippler (dB)

andlt; 0,3

Izolacija

Odražavaju kanal

andgt; 15

Dodavanje kanala

andgt; 30

Umetanje gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije (ps)

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Povraćaj gubitak (dB)

andgt; 50

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

1000

Operativna temperatura (℃)

-20~+80

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje

MWDM

X

X

X

XX

Talasna

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

4/35 = 1490 prolaz
1310andamp; 1550 odražavaju
5/34 = 1550 prolaz
1310andamp; odražavaju 1490
34/5 = 1310andamp; Dodaj 1490
1550 odražavaju

1 = golim vlakana
2 = 900um oslobodi cijev

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = navesti

PDF
1490/1310/1550nm filtera WDM


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} dobro je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm fiber optic spajanja mux demux modula za poslovne mreže za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-WDM vlakna optičke spajanja mux demux modul za poslovne mreže proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop