4,8,16ch-cwdm-MUX-demux-cwdm-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-cwdm-MUX-demux-cwdm-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber nudi je pun opseg od CWDM Mux-Demux i optički Dodaj baci multiplekser (OADM) jedinice da bi odgovarale sve vrste aplikacija i mrežnih rešenja.

Function

SOPOfiber nudi je pun opseg od CWDM Mux-Demux i optički Dodaj baci multiplekser (OADM) jedinice da bi odgovarale sve vrste aplikacija i mrežnih rešenja. Neke od uobičajenih su: Gigabit andamp; 10GEthernet, SDH/SONATU "," ATM "," ESCON "," Fibre Channel "," FTTx "i" CATV.

SOPOfibersand #39; Gruba talasna Odsek multiplekser (CWDM Mux/Demux) koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. Pruža nisko unešeno, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niska temperatura osetljivost i epoksi slobodan optički putanju.

Naši proizvodi CWDM Mux Demux pružaju do 16 kanala ili čak 18-kanala Multiplexing na jednoj vlakana. Krajnji rok je unešeno je nizak, potrebno je u WDM mrežama, smo takođe možete da dodate "Preskoči Component" u modulu CWDM Mux/Demux da se smanji IL kao opciju. Standardni tip paketa CWDM Mux/Demux uključuju: ABS iz boksa, LGX pakcage and19 "1U rackmount.

Funkcije

Nisko unešeno

Širok prolaz bend

Srednje kanal izolacije

Visoka stabilnost i pouzdanost

Epoksi-oslobodite na optički putanju

Pristup mreži

Aplikacije

Prati liniju

WDM mreža

Telekomunikacija

Mobilne aplikacije

Fiber optički pojačalu

Pristup mreži

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

4 kanala

8 kanala

16 kanala

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanal talasna (nm)

1270~1610

Centar talasna preciznost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB propusnog opsega (nm)

andgt; 13

Unešeno (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanal uniformnosti (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Ostavljaju trag kanala (dB)

0.3

Izolacija (dB)

Susedne

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

Susedne

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB /)

andlt; 0,005

Talasna temperatura menja (nm /)

andlt; 0.002

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Povraćaj gubitakdB

andgt; 45

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-5~+75

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Razmak između kanala

Broj kanala

Konfiguracija

1 kanal

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

C = CWDM koordinatna mreža

04 = 4 kanala

08 = 8 kanala

16 = 16 kanala

18 = 18 kanala

N = N kanal

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = posebna

1 = golim vlakana

2 = 900um oslobodi cijev

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = navesti

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = navesti


Opis:

Mini CWDM Mux a Demux modul zasniva se na filter tehnologija tankog filma i slobodnog prostora paket tehnologija, nekada Multipleks ili de-Multipleks kanala 4 ili 8 kanala CWDM frekvenciju u opsegu od 1271 ~ 1611nm, i adogradnju proizvoda port je opcionalna.

funkcije

Nisko unešeno

Visoka izolacija
Nisko PDL
Kompaktni dizajn
Visoka pouzdanost i stabilnost


Aplikacije
Aplikacije

CWDM sistem
PON mrežama
KDS veze


Usklađenosti
Usklađenosti

√ Telcordia GR-1209-CORE-2001 godine
√ Telcordia GR 1221-CORE-1999 godine
√ Takođe


Tehničke karakteristike

Specifikacija



Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} dobro je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: 4,8,16ch-cwdm-MUX-demux-cwdm-module SFP mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop