3port multimodni-1310nm/1490nm/1550nm-filter Wdm predajnik Patch Panel mikro-optička talasna Odsek multiplekser metar testiranje

3port multimodni-1310nm/1490nm/1550nm-filter Wdm predajnik Patch Panel mikro-optička talasna Odsek multiplekser metar testiranje

Sopofiber' mikro-optička WDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže

Function

Sopofiber' mikro-optička WDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. Pruža nisko unešeno, visoko kanal izolacija, niska temperatura osetljivost i epoksi slobodan optički putanju.

Funkcije

• Široka operacionom talasna opseg

• Niska unešeno

• Ultra ravna širok Passband

• Srednje kanal izolacije

• Visoka stabilnost i pouzdanost

• Epoksi-oslobodite na optički putanju

Aplikacije

• Sistema za Monitoring

• WDM mreža

• Predajnike i Fiber laser.

• Fiber optički pojačalu

• Fiberoptic instrumenti

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Specifikacija

Dodaj kanal talasna (nm)

1500 ~ 1600 (ili 1260 ~ 1360)

Odražavaju talasna kanal (nm)

1260 ~ 1360 (ili 1500 ~ 1600)

Unešeno (dB)

Odražavaju kanal

≤0.5

Dodavanje kanala

≤0.6

Umetanje gubitak varijacija (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Odražavaju kanal

andgt; 15

Dodavanje kanala

andgt; 40

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Vratite Loss(dB)

andgt; 50

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje


MWDM

X

X

X

XX

Talasna

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

Dodaj mi 35 = 1310

Dodaj mi 53 = 1550

1 = golim vlakana

2 = 900um oslobodi cijev

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = navesti



Opis
MMWDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. Pruža nisko unešeno, visoko kanal izolacija, niska temperatura osetljivost i epoksi slobodan optički putanju.

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Specifikacija

Dodaj kanal talasna (nm)

1500 ~ 1600 (ili 1260 ~ 1360)

Odražavaju talasna kanal (nm)

1260 ~ 1360 (ili 1500 ~ 1600)

Unešeno (dB)

Odražavaju kanal

≤0.5

Dodavanje kanala

≤0.6

Umetanje gubitak varijacija (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Odražavaju kanal

andgt; 15

Dodavanje kanala

andgt; 40

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Povraćaj gubitak (dB)

andgt; 50

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje

MMWDM

XX

X

X

XX

Talasna

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

Dodaj mi 35 = 1310
Dodaj mi 53 = 1550

1 = 50/125um MM vlakana
2 = 62,5/125um MM vlakana

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = navesti

PDF
Divizija talasna Filter multimodnim 1310/1550nm multiplekser

Opis
Mikro-optička WDM koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. Pruža nisko unešeno, visoko kanal izolacija, niska temperatura osetljivost i epoksi slobodan optički putanju.
Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Specifikacija

Dodaj kanal talasna (nm)

1500 ~ 1600 (ili 1260 ~ 1360)

Odražavaju talasna kanal (nm)

1260 ~ 1360 (ili 1500 ~ 1600)

Unešeno (dB)

Odražavaju kanal

≤0.5

Dodavanje kanala

≤0.6

Umetanje gubitak varijacija (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Odražavaju kanal

andgt; 15

Dodavanje kanala

andgt; 40

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Povraćaj gubitak (dB)

andgt; 50

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.
Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.
Za naručivanje

MWDM

X

X

X

XX


Talasna

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

Dodaj mi 35 = 1310
Dodaj mi 53 = 1550

1 = golim vlakana
2 = 900um oslobodi cijev

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = navesti

PDF
3 porta 1310-1550nm filtera WDM

Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} dobro je poznat kao jedan od najvećih proizvođača merača 3port multimodni-1310nm/1490nm/1550nm-filter wdm predajnik zakrpa tabli mikro-optička talasna Odsek multiplekser testiranje za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: 3port multimodni-1310nm/1490nm/1550nm-filter wdm predajnik zakrpa tabli mikro-optička talasna Odsek multiplekser metar testiranje proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop