1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP koriљжeni primopredajnik Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP koriљжeni primopredajnik Gigabit Ethernet

Proizvod Uvod: DWDM SFP koristiti sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem

Function

1、product Uvod:DWDM SFP se koristi sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem

Gusta primopredajnika talasna Division Multiplexing (DWDM) mali obrazac-faktor naponom (SFP) pružaju

na velikim brzinama i fizičke kompaktnost taj todayand #39; s mrežama koje zahtevaju izvanrednih raspoređivanje

fleksibilnost i zaliha kontrolisati tog zahteva Administratori mreže. SFPs nam DWDM su dostupne u svim

100 GHz ili 50Ghz C-bend talasne u DWDM ITU mreži. Oni su dizajnirani da sa više izvora

Sporazum (MSA) standarda za obezbeđivanje kompatibilnosti opreme široku mrežu. Kao multirate oni je povezan

podrška bilo koji protokol od 100 Mb/s da 4.25 GB/s, za 8G / 10G pogledajte SFP + kategorija.

U EOLS-16xx-xx primopredajnika su malog oblika faktor priključni moduli za bidi serijski optički

komunikacija, kao što su 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH/SONATU, Ethernet aplikacije. Module

su vrelo naponom digitalni dijagnostičke funkcije i oblast stupna putem na I2C serijske magistrale koji je naveden u na SFP

MSA SFF-8472. Module ispunjavaju zahteve IEEE802.3 Gigabit Ethernet standard i

ANSIFibre Channel specifikacije, i nisu pogodne za medjusobnim vezama u Gigabit Ethernet i vlakana

Kanalokruženjima. Može da se koristi sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem.

2、product parametar:DWDM SFP se koristi sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem

1234
5678
9101112
13141516

3. proizvoda funkcija:DWDM SFP se koristi sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/produžen:-5to70 ° C

4、 isporuka i servisiranje:DWDM SFP se koristi sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem

(1) način plaćanja:

2 isporuke:

(3) servisiranje:

5、 preporuke:DWDM SFP se koristi sa jednim vlakna DWDM i dvojno vlakana DWDM sistem

1)SGMII SFP je standardni serijski ID kompatibilan sa SFP MSA baza - 100 fx aplikacije dizajn

2)100BASE-Koriљжeni su verzija brzo Ethernet preko optičkih vlakana

3)SFP 4G SFP 4 g je da koristite optičko vlakno komunikacija i laserska prima [hotplug funkcija napajanje strujom.

4)CWDM SFP

5)Kompaktne SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Opis
DWDM SFP + primopredajnika su dizajnirani za prenos i prijem optičkih podataka preko jedne režim optičkim vlaknima. Digitalni dijagnostičke funkcije su dostupne preko na I2C. Ovaj modul je dizajniran za jedan režim vlakana i posluje na valnoj nominalna koordinatne mreže ITU, C bend DWDM frekvenciju. To je sa SFP + 20-pinski konektor da dozvoli vruće priključite sposobnosti. U odeljku predajnik koristi DWDM EML laser i je popustljiv prema Međunarodnom sigurnost standardni IEC-60825 laser klase 1. U odeljku prijemnik koristi detektor PIN i ograničavajući IC za post-pojačalu.
Funkcije
• Optički interfejs usaglašeni da IEEE 802.3ae
• Elektro interfejs usaglašeni da SFF-8431
• Specifikacije usaglašen sa SFF 8472
• Usaglašen sa SFP + MSA
• Toplo naponom SFP otisak stopala
• Niskom potrošnjom
• Ugrađene digitalne dijagnostičke funkcije
• Klasa 1 laserski proizvoda u skladu sa EN 60825-1
• Napajanje dissipationandlt; 1.5W
• Slučaj posluju opseg temperature:-5 ° C do 70 ° C
Aplikacije
• 10G Ethernet sa FEC
• 10Gbps SONATU/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONATU/SDH ITU-T G.709
• 10G BAZE-ZR/ZW
• 80km i 10G Fiber kanal

Za naručivanje

Br.

Brzina podataka

Udaljenost

Talasna

Izlazna snaga (dBm)

Osetljivost prijemnika
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + primopredajnik


Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp koriљжeni primopredajnik gigabit ethernet za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP koriљжeni primopredajnik gigabit ethernet proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop