10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-singl-komponenta 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optičkih-transc mreže

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2-cwdm-singl-komponenta 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optičkih-transc mreže

Opis proizvoda The SFP-1080-Cxx je na CWDM 10G SFP + optički modul. To je dostupna za sve 8 "glavni" CWDM kanala 1471nm da 1611nm talasne

Function

Opis proizvoda

SFP-1080-Cxx je na CWDM 10G SFP + optički modul. On će biti dostupan za sve 8 andquot; mainandquot; CWDM kanali 1471nm da 1611nm talasne.
Primopredajnik podržava sve 10G ocenjeni sa brzinama za Ethernet, SONATU, SDH ili optičkim kanal mreže.
SFP-1080-Cxx je generala deo broj, koji predstavlja kombinaciju dve cifre koje definišu se wavelegth koristi u xx.
Na primer, SFP-1080-C47 je CWDM SFP + predajnik pokrenut 1471nm frekvenciju.
Takođe postoje dostupna CWDM primopredajnika 10G za nekoliko kanala CWDM 1270 1470nm opseg. Ali ovi moduli su oskudna i dostupni samo
na posebnu porudžbinu. Sjedinjenim Državama Pleasecontact Raspitajte se o raspoloživosti takve modele.
Kompatibilan sa testirani i zatekli na raznim 10G Ethernet se prebacuje iz Cisco, pinjola, Force10, ivica-Core i drugih proizvođača.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km primopredajnik specifikacije
Obrazac faktorSFP
Brzina9.95 $ koje sa 10.3 Gb/s
Optički konektordvojno LC
Operativni udaljenost80 km
Napajanjejedan 3.3V
UsklađenostiMSA SFF-8431, takođe
Načina radaCWDM ITU kanale
Tip vlakanaSingl režimu 9/125um
TalasnaCWDM ITU koordinatna mreža (sa 1471 ~ 1611nm)
Digitalna dijagnostikaDa (SFF-8472 usaglašeni)

Sopofiber'sCoarse talasna Odsek multiplekser (CWDM) koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. To provideslow unešeno, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niska temperatura osetljivost i epoksi osloboditi optički putanju.

Funkcije

• Niska unešeno

• Širok prolaz bend

• Srednje kanal izolacije

• Visoka stabilnost i pouzdanost

• Epoksi-oslobodite na optički putanju

Aplikacije

• Praćenje linija

• WDM mreža

• Za telekomunikacije

• Mobilne aplikacije

• Fiber optički pojačalu

• Pristup mreži

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Specifikacija

Kanal talasna (nm)

1260 ~ 1620

Centar talasna preciznost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB propusnog opsega (nm)

andgt; 13

Dodaj kanal unešeno (dB)

≤0.6

Odraz kanal unešeno (dB)

≤0.4

Ostavljaju trag kanala (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Susedne

andgt; 30

Susedne

andgt; 40

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Talasna temperatura menja (nm/℃)

andlt; 0.002

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Vratite Loss(dB)

andgt; 45

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-25~+75

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje

CWDM

X

XX

X

X

XX

Razmak između kanala

Dodavanje kanala

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

C = CWDM koordinatna mreža

04 = 4 kanala

08 = 8 kanala

16 = 16 kanala

18 = 18 kanala

N = N kanal

1 = golim vlakana

2 = 900um

labava cijev

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ništa

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Opis
Gruba talasna Odsek multiplekser (CWDM) koristi tehnologija tankog filma premaza i vlasničkog dizajn metala koji nisu fluksa vezivanje mikro OPTIKA ambalaže. To provideslow unešeno, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niska temperatura osetljivost i epoksi osloboditi optički putanju.

Tehničke karakteristike performansi

Parametar

Specifikacija

Kanal talasna (nm)

1260 ~ 1620

Centar talasna preciznost (nm)

±0.5

Razmak između kanala (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB propusnog opsega (nm)

andgt; 13

Dodaj kanal unešeno (dB)

≤0.6

Odraz kanal unešeno (dB)

≤0.4

Ostavljaju trag kanala (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Susedne

andgt; 30

Susedne

andgt; 40

INERCIONOM gubitak Temperature osetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Talasna temperatura menja (nm/℃)

andlt; 0.002

Polarizacija zavisne gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija režim disperzije

andlt; 0,1

Usmerenost (dB)

andgt; 50

Povraćaj gubitak (dB)

andgt; 45

Maksimalna snaga za rukovanje (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-25~+75

Temperatura za skladištenje (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (38 funti za 900um slobodi cev)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez spajanja.

Za naručivanje

CWDM

X

XX

X

X

XX

Razmak između kanala

Dodavanje kanala

Tip vlakana

Dužina vlakana

/ Odsutnost spajanja

C = CWDM koordinatna mreža

04 = 4 kanala
08 = 8 kanala
16 = 16 kanala
18 = 18 kanala
N = N kanal

1 = golim vlakana
2 = 900um oslobodi cijev

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
CWDM jedna komponenta 1 x 2 (3 priključka)

Pozajmio sam samo na široko iskustvo i stručnost, Sopo} dobro je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2-cwdm-singl-komponenta 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optičkih-transc mrežu za njegov visokog kvaliteta i niska cena proizvoda i vrhunsku uslugu. Molim te, budi slobodna da kupim jeftino proizvoda proizvedenih u Kini iz naše fabrike.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2-cwdm-singl-komponenta 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optičkih-transc mreže proizvođača, fabrika, napravljeno u Kini, kvalitet, niska cena, jeftino
Srodni proizvodi
Контактирајте нас
СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд

Adresa: ЈинДиДа Индустријска зона, Лангкоу Индустрија Пак, Даланг улици, Лонгхуа Нови Дистрицт, Шенжен, Кина

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

СОПО Оптицал Цоммуницатион Цо, Лтд
foottop